הדור השלישי של אולפני ההקלטות

טארק חלם להיות נגן עוד מקצועי, אבל ההורים רצו שיהיה מהנדס או איש מחשבים. המיזם המדהים שלו גרם לו לשלב בין שני העולמות והיום הוא מגשים את כל החלומות ומחבר בין מוזיקאים מכל העולם ליצירות משותפות חוצי גבולות. פגשנו אותו ב-InVent שבעיר התחתית לשיחה קצרה על מוזיקה, חלומות ותכניות עסקיות

אנחנו ממש סקרנים… מה זה Lofic?
עד לפני כמה שנים הדרך היחידה להקליט מוזיקה הייתה ללכת לאולפן, ואז בתחילת שנות ה-2000, עם התפתחות יכולות העיבוד של המחשב והתוכנה, עברו להקליט באולפנים בייתים, הכולל מקרופונים, כרטיסי קול, תוכנות, חדרים אקוסטיים ועוד.

Lofic למעשה מתחילים עידן חדש בתחום ההקלטות – אולפן הקלטות חברתי, דרכו יפיקו מוזקיה איכותית. למעשה, כל משתמש יוכל להזמין נגנים נוספים שינגנו איתו, ועל כל ערוצי הקול מבוצעת הגברת איכות הצליל והפקת התוצר הסופי בצורה מאוזנת ואיכותית.

איך עלה הרעיון לסטרטאפ שלכם?
כל החיים חלמתי להיות נגן עוד מקצועי, אבל השקעתי את רוב הזמן שלי בלימודי טכנולוגיה – ועכשיו אני מצליח לשלב בין שני העולמות שבהם אני מתמחה ואוהב.
לאתר החברה: lofic.net 

מי המודל שלכם לחיקוי?
אילן מאסק, הבעלים של Tesla

איפה אתם רואים את עצמכם בעוד 3 שנים?
חברת טכנולוגיה בינלאומית שעשתה מהפכה בתחום הקלטות המוזיקה, וכבר מתכוננים לשלב הבא…

מה מיוחד בצוות שלכם?
בצוות חברים אחי בילאל וג’ורג’ קור. מה שמייחד אותנו זו הסינרגיה (ממש כמו במוזיקה) – כל אחד מכיר את תפקידו ואנחנו מתנהלים כמו מכונה משומנת לכיוון אחד ברור

נקודות ציון משמעותיות
יש לנו מודל עסקי משותף עם קולה-קולה, גיוס ראשון גדול, כתבו עלינו ב-Ynet והיינו ב-RoadShow באטלנטה ובלונדון שם הצגנו את המיזם שלנו וזכינו להמון שבחים!

מה תהיה הצלחה עבורכם?
קודם כל – עשרות מילוני מוזיקאים משתמשים ברחבי העולם שימצאו בית בפלטפורמה שלנו. מעבר לזה – אנחנו רוצים להיות ההתחלה של הדור השלישי של אולפן ההקלטות.

טארק: “מאוד קריטי לבנות תכנית עסקית ותכנית ניהול זמן”

איזה מוזיקה אתם שומעים במשרד במהלך היום?
בעיקר אינסטרומנטלי – ג’אז, בלוז, קאנטרי, ערבית

אוכל בקופסאות / טייקאווי / פלאפל / או יוצאים למסעדה?
אוכל ביתי. מוזמנים להישאר לארוחת צהריים 🙂

מה הייתם מציעים לסטרטאפיסט מתחיל?
יש המון דרכים לבזבז את הזמן שלך בתור יזם. לכן, מאוד קריטי לבנות תכנית עסקית ותכנית ניהול זמן. כמובן שמאוד חשוב ללמוד את השוק ולעשות שיעורי בית מי המתחרים, קהל היעד ומה קורה בשוק

אקזיט או בחיים לא נמכור את החברה?
הכל פתוח. החלטה שניקח כשיגיע הרגע.

תכלס, טארק עשה לנו חשק לחזור לגיטרה ולהתחיל לנגן עם מתופף ג’אז באוסטרליה או חלילן מכווית. Lofic – שווה לעקוב ולהכיר…