פורום יזמות חיפה 2018 – ממשיכים לקדם את היזמות בחיפה

פורום יזמות חיפה סיכום שנתי 2018 - עדכונים, נתונים, דגשים. במפגש נכח סגן ראש העיר עו"ד דוד עציוני, שבירך את הפורום והביע את נכונותו לקדם את מטרות הפורום ולשים דגש על הבאת מקורות מימון ותמיכה בסטרטאפים בשנים הקרובות

 ב -30.12.18  התקיים מפגש 11# של פורום היזמות של חיפה.

המפגש מתקיים במסגרת המפגשים הרבעוניים שמקיים הפורום. את המפגש הפעם ארחה מעבדת ה- Infralab.
במפגש נכח סגן ראש העיר עו”ד דוד עציוני, שבירך את הפורום והביע את נכונותו לקדם את מטרות הפורום ולשים דגש על הבאת מקורות מימון ותמיכה בסטרטאפים בשנים הקרובות.

הפעילות העירונית בשנת 2018 בתחום היזמות הוצגה על ידי ד”ר גלית רנד, מנהלת אגף לתכנון אסטרטגי ומחקר בעיריית חיפה, המובילה את הפורום מאז הקמתו.

את פעילות אתר היזמות העירוני והפייסבוק בשנת 2018 הציגה רותי קרסו. כמו כן, הוצגו פעילויות הגופים העירוניים בשנת 2018 והתכניות לשנת 2019. הציגו: מעבדת אינפרה-לאב, היי סנטר, Wework, InVent, שותפות חיפה בוסטון, BeWell.Haifa, החברה הכלכלית, The Dock, הפקולטה להנדסה ביו רפואית – הטכניון, יוזמה לאומית. סקירת הפעילות וההתחדשות בעיר התחתית הועברה על ידי איריס אריה, ראש המינהלת.

בחלק האחרון של המפגש התקיימו שולחנות דיון בנושאים: קהילות, מימון והשקעות ואקסלרטורים. המשתתפים שיתפו בתובנות מקצועיות, ונעשתה חשיבה על אתגרי הקהילה היזמית בחיפה לשנת 2019.

תודה ענקית ליוגב קציר ולצוות Infralab- שאירחו את מפגש הפורום.

צוות היזמות העירוני מאחל לפורום ולקהילת היזמות החיפאית שנת עשייה, הצלחה והישגים !