WeWork Haifa פתוח עכשיו

  wework פתחה ב-1 באוגוסט, 2018 את מתחם המשרדים החדש שלה בחיפה ברח' העצמאות, אשר ממוקם בלב ליבה של העיר התחתית

WeWork החברה הקהילתית שחרטה על דגלה לסייע ליזמים להגשים את חזונם – פתחה ב-1 באוגוסט, 2018 את מתחם המשרדים החדש שלה בחיפה ברח’ העצמאות, אשר ממוקם בלב ליבה של העיר התחתית.
הקמת המתחם החדש מהווה נדבך נוסף בתהליך ההתחדשות העירונית הכולל שעובר האזור בשנים האחרונות.
המתחם, שמיני במספרו בישראל, יהיה המתחם הראשון שיוקם באזור הצפון. המשרדים החדשים, אשר ימוקמו בלב ליבה של העיר התחתית ויצפו אל נופי הים התיכון, יוכלו לאכלס כ -600 חברים, שיהוו שילוב של יזמים, חברות סטארט-אפ וחברות שונות אחרות, קטנות כגדולות, בדומה לחברות עבורן משמשת WeWork כבית ל-253,000 חברים בעולם, ב-75 ערים, לאורכן ורוחבן של 22 מדינות ברחבי העולם.

יונה יהב, ראש עיריית חיפה, בירך את הנהלת חברת WeWork על הפתיחה ואמר: “כניסתה של WeWork לחיפה מהווה הבעת אמון במדיניות העירייה, ששמה לעצמה להיות העיר המובילה בתחום חברות הסטארט-אפ בישראל. המהפכה, אותה ביצענו בשנים האחרונות בעיר התחתית, יוצרת אקוסיסטם אופטימלי, המהווה קרקע פורייה לחברות הייטק רבות לקבוע את מושבן בחיפה, ולהקמת מערך חממות טכנולוגיות ומתחמי עבודה ליזמים בתחום ההייטק, אשר הולך וגדל”.

מתחם WeWork “העיר התחתית חיפה” יעניק תמיכה מרבית עבור חבריו ויוכל לשמש בית לחברות חיפאיות בכל קנה מידה, החל משימוש בשולחנות זמינים, השכרת משרד המיועד לאדם אחד בלבד ועד לקומה שלמה שתשמש כמטה חברה, כלה ביצירת “משרדי לוויין” לעסקים שירצו להרחיב את מיקומם. כמו כן, יאפשר המתחם שימוש במשרדים פרטיים ושקטים, חדרי ישיבות או בשיטת “השולחן החם” על בסיס מקום פנוי- כל זאת תוך יצירת חוויית שימוש נעימה ונוחה, העונה על צרכים פרטניים רחבים. חברי המתחם יזכו ליהנות מגישה לאינטרנט, משירותי ניקיון, ומריהוט ברמת הגימור הגבוהה ביותר.
בדומה למיקומים אחרים בישראל, “WeWork העיר התחתית חיפה” ינוהל על-ידי צוות של מנהלים מקומיים, אשר יכירו את החברים בו באופן אישי, יסייעו להם בבניית המטלות היומיומיות וייזמו אירועים שיעודדו שיתופי פעולה. כמו-כן יעביר צוות המנהלים הכשרות וקורסי העשרה בנושאי מיומנויות עסקיות ועוד.

בנג’י זינגר, מנכ”ל WeWork ישראל: “חברת WeWork ממשיכה להרחיב את נוכחותה ברחבי העולם, ותוך כדי כך שמה דגש לא רק להביא ערך מוסף לערים אליהן היא מגיעה, אלא גם לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם הרשויות, במטרה לסייע להן לשפר את חיי התושבים שלהן. שיתוף הפעולה עם עיריית חיפה ועם העומד בראשה תואם באופן מושלם את תפיסה זו, ואנו נרגשים להוות חלק מרכזי וחשוב בהליך ההתחדשות של העיר התחתית בחיפה ולספק מקום חיוני ונדרש ליזמים למטרת שיתופי פעולה ויצירה.”

מקביל לפתיחת “WeWork העיר התחתית חיפה”, עיריית חיפה ממשיכה להשקיע באזור. האזור, שהיה מוזנח במשך זמן רב, שודרג בשנים האחרונות עם השקעה יוצאת דופן והפך למרכז אקדמי ותרבותי מוביל. בחיפה קיים כיום מערך סטארט-אפים הולך וגדל וכן מגוון רחב של מיזמים וארגונים בינלאומיים הפועלים בה, תוך ניצול הטכנולוגיות הייחודיות והכישרון, אותם מביאים בוגרי המוסדות האקדמיים בעיר.

אודות WeWork
החברה הוקמה בניו יורק ב-2010 ע”י אדם ניומן ומיגל מקלבי, ומונה  283 מרכזים ב-75 ערים ב-22 מדינות מסביב לעולם.
המטרה של WeWork היא ליצור עולם בו אנשים עובדים כדי ליצור לעצמם חיים, לא רק הכנסה. מחקרים מראים ש-WeWork מהווה מכפלת כוח של הכלכלה בכל עיר אליה נכנסת ובכך מייצרת גדילה משמעותית בכלכלה המקומית ומסייעת לצמיחה העסקית של חבריה

עקבו אחרינו @WeWork בטוויטר, אינסטגרם, ופייסבוק או בקרו www.wework.com למידע נוסף.